Cała Polska jest w Street View!

Google Street View umożliwia podgląd całej Polski

Wykonaj wirtualny spacer po Twoim mieście. (screen street view jakiegoś większego miasta)

Przechwałki firmy Google

Według doniesień, w usłudze Google Street View możemy już znaleźć wszystkie miejscowości znajdujące się w naszym państwie. Przekonajcie się sami czy to prawda!

Zdjęcia uwzględniające szczegóły największych polskich miast takich jak: Warszawa, Poznań czy Wrocław, mogliśmy w tej usłudze znaleźć już od dłuższego czasu. Najnowsza aktualizacja umożliwiła wyszukiwanie również mniejszych miejscowości na terenie całego kraju. Google Street View daje teraz możliwość podglądu zarówno najpopularniejszych miejsc turystycznych ( Wawel w Krakowie, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie) jak i tych nieodwiedzanych przez przyjezdnych, lokalizacji o małym zaludnieniu. (screen street view jakiegoś zabytku)

W celu zobaczenia podglądu danej miejscowości musimy wejść na stronę “Google Maps”, wyszukać lokalizację i przeciągnąć “ludzika Google” na konkretne miejsce na mapie.(screen z przeciąganiem ludzika włączającego street view)

Coś dla każdego

Google Street View stało się pożywką dla internautów lubujących się w znajdowaniu śmiesznych zdjęć oraz momentów w sieci. Podczas przechadzania się po wirtualnych uliczkach, niejednokrotnie znaleziono absurdalnie śmieszne rzeczy czy ludzi, którzy zostali uchwyceni przez kamery Google. (screen śmiesznego momentu ze street view, np. coś takiegotego https://embedgooglemaps.com/en/top-10-funniest-google-maps-street-view-photos/)

Dodaj komentarz